wtorek, 20 grudnia 2016

Kilka słów ponurej prawdy



W Polsce - przerażenie rozmiarem terroryzmu islamskiego w Europie, wczorajszym zabójstwem w Turcji ambasadora Rosji, ale większość Polaków zapomina, że jesteśmy jednym z najaktywniejszych członków grupy państw, które ten terroryzm wywołały! Idziemy dokładnie ramię w ramię z USA.
Nikt już nie wątpi na Zachodzie, że Państwo Islamskie siejące akty terroryzmu w Europie i USA zrodziło się na skutek inwazji USA na Irak. Powtarzają to jednogłośnie eksperci Zachodu, nawet z USA.
A kto był najwierniejszym sojusznikiem armii amerykańskiej w Iraku? Polska!
Wczoraj życie stracił Polak zastrzelony przez młodego człowieka pochodzącego z Afganistanu lub Pakistanu, który jego ciężarówką staranował berliński jarmark adwentowy siejąc śmierć!.
A kto był znowu najwierniejszym sojusznikiem armii USA w Afganistanie? Polska!
Patrzymy się ze zgrozą na ofiary niekończącej się wojny domowej na Ukrainie, na bestialstwo, jakie rządowe formacje sieją wśród ludności wschodnich regionów. liczymy zabitych i rannych.
A kto wymyślił, pod dyktando USA wciąganie Ukrainy do UE, mimo że państwo to nie było pod żadnym względem przygotowane do takiej decyzji, kto tym pomysłem zaraził UE i wprowadził go w czyn? Polska!
Gdzie powstawały wszelkie projekty dokumentów stowarzyszeniowych dla Ukrainy i UE? W Polsce!
Czas pokazuje, że to bezmyślne działanie jest praktycznie ponad partyjne, dotyczy to zarówno SLD (Irak i Afganistan), jak PO (Afganistan i Ukraina) i PiS (Gruzja - przypominam działania prezydenta Kaczyńskiego, ramie w ramię z prezydentem Buschem nad wywołaniem kryzysu i 5-dniowej wojny na Kaukazie, czyli inspirowanie i czynne wspieranie prezydenta  Saakaszwilego do agresji na Osetię Płd. i napaść na wojska ONZ rozgraniczające oba zwaśnione państwa).
Przełom w 1989r. wyzwoli w Polsce – nieobliczalnego, bezmyślnego agresora, i to takiego, który jak rzep uczepiony ogona USA, nie chce pamiętać o skutkach, jakie takie zachowanie agresywne wobec państw trzecich niesie. I co gorsze, nie chce ponosić tego swego działania - konsekwencji.
Lepiej wrzeszczeć, że to wszystko wina Putina i domagać się dla Rosji nieustających sankcji. Ale ten wrzask nie zakrzyczy prawdy!....
Mnie ta całkowicie bezmyślna agresywność polskich polityków epoki postsolidarnościowej przeraża, zwłaszcza, że ostatnio skierowała się ona na własne społeczeństwo.


19 grudnia 2016 r.
został zastrzelony w Ankarze (Turcja)
w akcie terrorystycznym
rosyjski dyplomata
Nadzwyczajny i Pełnomocny
Ambasador FR w Turcji
ANDRIEJ G. KARŁOW

19 grudnia 2016r.
został zastrzelony w Berlinie (Niemcy)

ŁUKASZ URBAN
polski kierowca
Dokonał tego terrorysta
który użył  polską ciężarówkę do masakry
na  jarmarku adwentowym w Berlinie
zabijając  
12 OSÓB
i raniąc blisko 50

R.I.P.




,

5 komentarzy:

 1. Kto płaci i kto pociąga za cyngle w Ankarze Sarajewie? Kaci są znani.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ProfesorOko! z 21 grudnia 2016, 18:48
   Pana komentarz został usunięty
   Proszę przy pisaniu komentarzy przestrzegać zasad, które są umieszczone w kolumnie po prawej stronie.
   W tym blogu nie ma miejsca na chamstwo, wyzwiska i pieniactwo.
   Każdy objaw takich zachowań, powoduje usunięcie komentarza.

   Usuń
 3. Za obiema tymi tragediami stoi jeden najbardziej zbrodniczy kraj,który rozpętał piekło wojny na Bliskim Wschodzie. Miliony zabitych, miliony wygnanych, morze ruin i zniszczeń w imię mocarstwowej polityki przewodzenia światem. Polska niestety jest po stronie zła.

  OdpowiedzUsuń
 4. Niestety, jest i ciągle w tym bagnie tkwi. Nie widzę na razie szans na zmianę naszej polityki zagranicznej. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń